Przejdź do treści

Zajęcia z ratownictwa lodowego – ciąg dalszy

Lód na rzece dalej się utrzymuje, temperatura na zewnątrz też jest oki, więc czas na powtórkę z zajęć z ratownictwa lodowego. Mamy niepowtarzalną okazję na zajęcia więc korzystajmy z tego że jest lód.

Niedziela 21.02.2021 plaża miejska w Łomży godzina 10.00 zaczynamy następne zajęcia z zakresu ratownictwa lodowego.

Zainteresowanych tymi zajęciami proszę o przesłanie zgłoszenia swego uczestnictwa na adres woprlomza@wp.pl lub sms na numer 662014662.

Czego będziemy się uczyć i zarazem trenować – dalej będziemy się szkolić w udzieleniu pomocy osobom które znalazły się w wodzie po załamaniu się lodu z wykorzystaniem takiego sprzętu jak deska ortopedyczna, sanie lodowe (jak załatwimy transport dla nich) rzutka ratownicza, bojka ratownicza i koło ratownicze.

Na zgłoszenia czekamy do soboty do godziny 12. Jest jeden warunek tylko – do zajęć mogą zgłaszać się tylko wyłącznie ratownicy, którzy mają uregulowane składki członkowskie łącznie z tym rokiem.

Mamy okazję więc trenujmy, wzbogacajmy się o nowe doświadczenia i umiejętności ratownicze z zakresu ratownictwa lodowego, bo nikt nie wie kiedy one mogą być nam przydatne przy ratowaniu życia ludzkiego na lodzie.